Debata Polityka Lekowa a w niej temat AZS

W ramach 9. edycji organizowanej cyklicznie przez „Puls Medycyny” konferencji „Polityka lekowa” odbyła się debata poświęcona zabezpieczeniu leczenia pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi i rzadkimi, w której udział wzięła prof. zw. dr hab. n. med. Joanna Narbutt Konsultant Krajowy w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii, Kierownik Katedry Dermatologii i Kliniki Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Kierownik Oddziału Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej WSS im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.  

Podczas spotkania, zaproszeni eksperci oraz przedstawiciel ministerstwa zdrowia Pan Minister Maciej Miłkowski, debatowali na temat konieczności poprawy opieki nad pacjentami między innymi z AZS. Pełny zapis debaty dostępny jest pod linkiem:

https://pulsmedycyny.pl/konferencja-polityka-lekowa-choroby-rzadkie-i-autoimmunologiczne-jak-usprawnic-ich-diagnostyke-oraz-leczenie-995905?fbclid=IwAR1maF_b8NA5Eob3bEOWtaiVSyIbZ7e19idSPGj6BmBpO0H03TR7psWJDHw